قوانین انجمن روزیکس


روزیکس یک انجمن تخصصی و تفریحی است که هدف اصلی آن ایجاد فضای علمی ، تخصصی و افزایش علم و آگاهی کاربران ایرانی در زمینه کد و کدنویسی میباشد . کلیه موضوعات بصورت طبقه بندی شده ارایه شده و همه کاربران میتوانند با توجه به قوانین به بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مطرح شده بپردازند. عضویت در این انجمن برای همه افراد بصورت رایگان امکان پذیر است . شما با عضویت در این سایت پایبند به رعایت قوانینی هستید که در سطر های بعدی تعیین شده است.

پیش از خواندن قوانین بهتر است بدانید روزیکس از موارد زیر رفع مسئولیت میکند :

1- مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و روزیکس در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آنها، ويروسي نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت فايلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايلها را بر عهده دارند ، چك نماييد.

2- مسئوليت مطالب ارسال شده توسط کاربران و حتی مدیران و همکاران سایت به عهده خود ايشان مي باشد و به هيچ وجه نظر و يا مطلب صاحبان روزیکس نمي باشد. این یک امر بدیهی بوده و ماهیت سایت های گفتگو این طور اقتضا میکند.

3- مدیران سایت به هیچ وجه در مسائل و دعوا های کاربران دخالت نخواهند کرد و اختلافات کاربران به خودشان مربوط است و باید بیرون از محیط انجمن به دعوای خودشان رسیدگی کنند و از آوردن دعوا به تاپیک ها به شدت پرهیز کنند در غیر این صورت به آنها اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار این کار نام کاربری ان ها مسدود میشود. .
1- قوانین کلی فعالیت در انجمن روزیکس :

4. روزیکس با دیگر (سایت های مرجع کد و ابزار و قالب) هیچ کدورتی ندارد بنابراین چنانچه مشاهده شود کاربری بر ضد دیگر مراجع سخن میگوید با کاربر مربوطه برخورد میشود..
2 - قوانین امضا و آواتار :

1.استفاده از تصاویر غیر اخلاقی در امضا و آواتار ممنوع میباشد و برخوردی شدید با کاربر خاطی میگردد.

2. توهین به فرد یا گروه خاصی در امضا ممنوع می باشد.

3. استفاده از متون غیر اخلاقی و سیاسی در امضا برخوردی جدی در پیش دارد.
3 - قوانین ایجاد تاپیک :

1- هر کاربر فقط اجازه ساخت 2 تاپیک تفریحی در روز را دارد در صورتی که کاربر در روز بیشتر از 2 تاپیک تفریحی بزند حذف خواهد شد که به معنی تذکر میباشد.

3. در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.

4. برای تاپیک ها عنوان مناسب انتخاب کنید. عنوان هایی که شامل کلماتی چون " فوری " ، " کــمک " و... باشند، و یا استفاده از کاراکتر هایی برای بهتر نشان دادن عنوان تاپیک و جلب توجه، مثل: " >>>> کمــــــــــک کمک کنید " عنوان ویرایش شده و 1 تذکر به کاربر در همان تاپیک داده خواهد شد در صورت تکرار کاربر مذکور اخطار دریافت خواهد کرد.

5. هرگونه تاپیک بصورت خرید و فروش یا به اشتراک گذاری کالاهای فیزیکی بر خلاف قوانین میباشد .(فقط فروش سایت ، وبلاگ ، قالب ، دامنه ، اسکریپت ، افزونه مجاز است).
4 - قوانین مشارکت در انجمن (ارسال پاسخ در تاپیک ها مختلف) :

1. هر گونه فعالیت (ارسال تاپیک ، ارسال تصاویر و ...) که به قوم یا نژاد خاصی توهین شود ممنوع است که تاپیک یا تصویر ارسالی حذف میشود که به معنی تذکر خواهد بود !

2. هر گونه بی احترامی به کاربران ، مدیران یا اشخصا حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع بوده و با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

3. هرگونه صحبت در مورد فیلترینگ و ابزار عبور از فیلترینگ در كليه انجمن ها ممنوع ميباشد. .
5- قوانین نام کاربری :

1. تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اکانت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد.

2. هر کاربر تنها حق انتخاب و استفاده از یک "نام کاربری" را دارد و در صورت فعالیت یک کاربر با دو یا چند شناسه ی کاربری همه ی شناسه های کاربری وی بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد !
6 - قوانین خرید و فروش ( تالار بازارچه) :

1. خرید و فروش وبسایتهای خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایت ساماندهی از جمله : سایت فیلم ، موزیک ، فروش محصولات عبور از فیلترینگ و ... در روزیکس ممنوع میباشد و در صورت مشاهده بلافاصله حذف خواهد شدکه به معنی تذکر خواهد بود.

2. به وجود آمدن هرگونه مشکلی در خرید و فروش مربوط به خریدار و فروشنده میباشد و روزیکس هیچگونه مسئولیتی در قبال پیش آمد های احتمالی نمیپذیرد ، بدیهیست به شکایت های اینگونه موارد پاسخی داده نخواهد شد.

3. تاپیک دیگران به شما تعلق ندارد بنابراین چنانچه قصد خرید یا فروش دارید تاپیک جداگانه ایجاد کنید. .
7- قوانین درخواست های گرافیکی :

1. در صورتی که مشاهده شود کاربری به دلیل سخت گیری به طرح ها موجب اذیت گرافیست ها میگردد تاپیک/پاسخ درخواستی وی حذف میگردد ، چنانچه سلیقه سخت گیری دارید میتوانید برای طرح خود هزینه کرده و از وب سایت های طراحی گرافیک طرح مورد نظر خود را سفارش دهید ، حجم درخواست ها در روزیکس بالاست و گرافیست ها نمیتوانند تمام انرژی خود را روی یک تاپیک خاص قرار دهند.

2. هنگام ایجاد سفارش اسمی از یوزر یا گرافیستی خاصی نبرده و درخواست طراحی را به فرد خاصی محول نکنید ، در غیر اینصورت متن تاپیک/پاسخ شما ویرایش خواهد شد که به معنی تذکر خواهد بود و در صورت تکرار اخطار دریافت خواهید کرد.
لطفا رعایت بفرمایید.

با تشکر موفق باشید.

(گروه مدیریتی روزیکس)

بروزرسانی شده در تاریخ (1393/9/2)